forex trading logo

LogowanieLicznik odwiedzin

Dzisiaj136
Wczoraj180
W tygodniu136
W miesiącu1083
Łącznie od 01.01.2011190196

(C) Fliesenstadt
Aktualności
Życzenia Noworoczne
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
czwartek, 31 grudnia 2015 18:33

 

W Nowym Roku życzymy Wam przede wszystkim zdrowia oraz osobistej pomyślności. Wiem, że nie wyobrażacie sobie życia bez wiatru, życzę więc, aby w roku 2016  towarzyszyły Wam sprzyjające wiatry. Niech omijają Was życiowe szkwały i niespodziewane burze. Niech nie zabraknie Państwu odwagi do podejmowania kolejnych wyzwań. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, a w szczególności odbycia rejsu marzeń.

 

Zarząd KTW "SZEKLA".

 
Życzenia Świąteczne i Noworoczne
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
czwartek, 24 grudnia 2015 09:25

 

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,
a szczere i najpiękniejsze
Bożonarodzeniowe życzenia
spełniają się w każdym momencie.

 

Życzy Zarząd KTW "SZEKLA"

 
,,Szekla na Prośnie” Jesień 2015
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
czwartek, 24 grudnia 2015 08:52

,,Szekla na Prośnie” Jesień 2015


W dniu 04.10.2015r. odbył się kolejny spływ kajakowy zorganizowany przez KTW ,,Szekla”. Tym razem na rzece Prośnie. Oczywiście planowano spływ na rzece Barycz, ale w Baryczy brakło wody. Natomiast mimo suszy jaka dokuczała w tym roku Prosna nie poddała się. Jest ona oczywiście rzeką bardziej wymagającą, płynącą szybciej szerszym korytem niż Barycz. Mimo niskiego poziomu wody rzeka płynęła wartko, niosąc kajaki po licznych zakrętach i przeszkodach, ale na tyle łatwych do pokonania, że nie zniechęciło to uczestników spływu, tylko urozmaiciło im przygodę z Prosną.


Grupa (24-osobowa w tym 8-dzieci w wieku od 4-14 lat) pokonała dość sprawnie odcinek Wielowieś-Sławin. Nie licząc paskudnego owada, który ukąsił jednego z najmłodszych wodniaków, ale dzięki szybkiej akcji typu wapno-maść przeprowadzonej przez naszych gospodarzy (właścicieli kajaków) Państwa Ławrynowiczów skończyło się na małym zaczerwienieniu.


Organizator spływu dziękuje załodze ,,Szekli” i ratownikom za czuwanie nad bezpieczeństwem całej grupy oraz za sprawne działanie podczas usuwania drobnych przeszkód. Wszystkim uczestnikom dziękuję za stworzenie fantastycznej atmosfery i gratuluję ukończenia spływu, w szczególności najmłodszym naszym wodniakom.


Ogromne podziękowania należą się również Państwu Ławrynowiczom, właścicielom wypożyczalni kajaków za profesjonalną obsługę i niezwykłą gościnę oraz możliwość skorzystania z pięknie urządzonej wiaty biesiadnej ianeksu sanitarno-kuchennego, oczywiście nie odpłatnie.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku,

Komandor Janusz Krzywiecki

 


 
,,Zostań małym żeglarzem”
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
czwartek, 24 grudnia 2015 08:27

 

W dniach 23 i 30 sierpnia nad zalewem w Stradomi odbyły się zajęcia żeglarskie dla dzieci zorganizowane przez MOSIR Syców i KTW ,,Szekla”. Dzieci biorące udział w szkoleniu mogły zapoznać się z podstawami bezpieczeństwa nad wodą i w jednostkach pływających oraz po wstępnym szkoleniu żeglarskim mogły spróbować swoich sił na łodziach klasy Optymist przy asekuracji szkoleniowców z KTW ,,Szekla”.

 
Piknik żeglarski i zawody wodniackie Bierutów – Syców
Wpisany przez Janusz Krzywiecki   
czwartek, 24 grudnia 2015 08:14

 

W dniu 22 sierpnia na przystani KTW ,, Szekla” odbył się piknik żeglarski połączony z zawodami wodniackimi w konkurencjach – wyścigi kajakowe oraz rzut kołem ratunkowym.

W imprezie wzięły udział zaprzyjaźnione Kluby ,,Ster” Bierutów, KTW ,,Szekla” Syców oraz Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Bierutowskiej im. Romka Kazimierskiego. Spotkaniom tym zawsze towarzyszy niezwykle pozytywna atmosfera. W tym roku doszła jeszcze rywalizacja sportowa co dodatkowo urozmaiciło naszym gościom pobyt na przystani ,,Szekli”. Warto wspomnieć z ,,wrodzoną w Klubie ,,Szekla” skromnością”, że konkurencje wodniackie zdominował nasz ,,czarny koń” Grzegorz Dembny, wygrywając wyścigi kajakowe w towarzystwie córki Nel Dembnej oraz wygrywając konkurencję z ratownictwa wodnego ,,Rzut kołem ratunkowym”.

Oczywiście trzeba pogratulować Grzesiowi formy i kondycji, no i warto byłoby wprowadzić ,,dietę Grzesia” u pozostałych członków Klubu ,,Szekla” ( ciekawe, co oni na to ).

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 10


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla video tutorials hosting Valid XHTML and CSS.