forex trading logo

LogowanieLicznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj9
W tygodniu106
W miesiącu498
Łącznie od 01.01.2011236020

(C) Fliesenstadt
Aktualności
Wybory zarządu w "SZEKLI"
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
środa, 19 marca 2014 08:58

W dniu 11.03.2014r w kawiarence MOSIR odbyło się walne zebranie członków Klubu Turystyki Wodnej "SZEKLA", na którym zostały przeprowadzone wybory zarządu Klubu oraz skład komisji rewizyjnej. Poniżej przedstawiamy nowy zarząd.

 

Komandor : Janusz Krzywiecki.

V-ce komandor d/s organizacyjnych : Jarosław Przybysz.

V-ce komandor d/s technicznych : Adrian Trojański.

Skarbnik : Andrzej Sawicki

Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego : Małgorzata Nawrot.

Sekretarz : Grzegorz Dembny.

Członek zarządu : Edward Kułot.

Komisja Rewizyjna.

Przewodniczący : Mirosław Adamek.

Członek komisji : Maciek Rusinek.

Członek komisji : Włodzimierz Nawrot.

 
Jubileusz 10-lecia Klubu Turystyki Wodnej SZEKLA
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
wtorek, 24 września 2013 06:11

Ponad 80 osób było świadkami niecodziennego wydarzenia w żeglarskiej scenerii i klimacie, które stworzyli członkowie Klubu Turystyki Wodnej "SZEKLA" nad zalewem w Stradomii z okazji 10-lecia swojego klubu.


Podniesienie bandery Rzeczypospolitej Polskiej

 

Uroczystość rozpoczęto ceremonią podniesienia Bandery Rzeczypospolitej Polskiej, poczet flagowy to żeglaże jachtowi : vicekomandor Grzegorz Dembny, skarbnik klubu Andrzej Sawicki, przewodniczący komisji rewizyjnej Miroslaw Adamek oraz członek komisji rewizyjnej Adrian Trojański jako Bosman ceremoni, funkcję dowódcy ceremoni pełnił sternik morski, vicekomandor Janusz Krzywiecki.


Przywitanie gości

 

Po ceremoni podniesienia bandery, licznych gości przywitała -sternik morski Komandor Klubu Małgorzata Nawrot.

 


Gratulacje i najszczersze życzenia z okazji jubileuszu przekazali : vicestarosta Oleśnicki Sławomir Pytel, Burmistrz Miasta i Gminy Syców Sławomir Kapica, w towarzystwie Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Syców Bolesława Moniuszki. Za owocną współpracę z "SZEKLĄ" dziękował Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie Adam Hrehorowicz. W imieniu Zarządu Jach Klubu "ORION" z Ostrzeszowa radość z wieloletniej współpracy z"SZEKLĄ" wyraził Komandor Bohdan Ogrodowski życząc wszystkim członkom Klubu "SZEKLA" niezpomnianych rejsów.


Odbicie 10 szklanek


Po odbiciu 10 lat w dzwon żeglarski przez ośmiu żeglarzy, oraz przez vicestarostę Oleśnickiego i Burmistrza Sycowa wzniesiono toast i rozkrojono piękny tort w kształcie logo klubowego. Były komandor Jerzy Jarmołkowicz przedstawił rys historyczny klubu "SZEKLA".


Ceremoniał nadania wyroków dla najbardziej zasłużonych w klubie


Na koniec części oficjalnej nadeszła chwila odczytania wyroków, których treść autor Janusz Krzywiecki umieścił na tablicach ceramicznych. Jest to szczególna forma uhonorowania najbardziej zasłużonych, wieloletnich członków przez pozostałych żeglarzy bractwa "SZEKLI", Nadania wyroków "dożywotniego skazania na żagle" w imieniu wszystkich członków KTW "SZEKLA" dokonali: vicekomandorzy Krzywiecki i Dembny, wraz z Bosmanem Adrianem Trojańskim Uhonorowanymi "Skazańcami" Bractwa Żeglarskiego zostali : były Komandor klubu Jerzy Jarmołkowicz, członek honorowy klubu "SZEKLA" Henryk Gruszka, Komandor KTW "SZEKLA" Małgorzata Nawrot, oraz były Komandor klubu, obecnie kierownik wyszkolenia żeglarskiego w "SZEKLI" Włodzimierz Nawrot. Zarząd klubu dziękuje wszystkim gościom za przybycie i ciepłe słowa pod adresem KTW "SZEKLA" Syców, a swojej załodze życzy z okazji jubileuszu, jak najdłuższego sezonu żeglarskiego, wyruszenia w wymarzone rejsy, na wyśnionych jachtach. Rodzinom członków "SZEKLI" Zarząd klubu szczególnie dziękuje za ich pracę i pomoc w przygotowanie uroczystości.

 
Jubileusz 10-lecia Klubu Turystyki Wodnej SZEKLA
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
środa, 04 września 2013 07:30

Zarząd Klubu Turystyki Wodnej SZEKLA ma zaszczyt zaprosić wszystkich członków Klubu oraz zaproszonych gości na Jubileusz 10-lecia Klubu, który odbędzie się dnia 07.09.2013 r. na przystani nad zalewem w Stradomi W.

W programie :

- Powitanie.

- Część oficjalna.

- Zajęcia rekreacyjno - żeglarskie (omega, optymist, kajaki)

- Ognisko żeglarskie oraz poczęstunek.

 
Piknik żeglarski dla KLUBU STER Z BIERUTOWA
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
poniedziałek, 26 sierpnia 2013 09:36

W dniach 24-25 sierpnia na przystani KLUBU SZEKLA odbył się dwudniowy piknik żeglarski zorganizowany przez KLUB TURYSTYKI WODNEJ SZEKLA oraz KLUB STER Z BIERUTOWA. Pogoda dopisała, zabawa była udana. Pozdrawiamy członków KLUBU STER BIERUTÓW ;-)

 
Życzenia noworoczne
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
piątek, 28 grudnia 2012 12:33

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie
wszystkich marzeń a gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych
marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 13


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla video tutorials hosting Valid XHTML and CSS.