forex trading logo

LogowanieLicznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj9
W tygodniu107
W miesiącu499
Łącznie od 01.01.2011236021

(C) Fliesenstadt
Aktualności
Manewrówka dla zaawansowanych
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
środa, 30 listopada 2016 08:45

Manewrówka dla zaawansowanych.


W dniach 22 i 23 października kandydaci na kurs jachtowego sternika morskiego oraz kurs młodszego instruktora żeglarstwa, członkowie naszego klubu wzięli udział w warsztatach żeglarskich sprawdzających i podnoszących umiejętności techniczne .Zajęcia odbyły się na Jeziorze Powidzkim na jachcie kabinowym z doczepianym silnikiem zaburtowym przy dosyć kapryśnej pogodzie .

 
Zakończenie sezonu żeglarskiego
Wpisany przez Janusz Krzywiecki   
środa, 30 listopada 2016 08:42

Zakończenie sezonu żeglarskiego 2016 r.


Delegacja naszego klubu 15.10.2016 wzięła udział w zakończeniu sezonu żeglarskiego w Jacht Klubie ,,Orion’’ Ostrzeszów.Podsumowaniem zmagań żeglarskich w 2016 r były regaty w klasie omega i optymist, w których uczestniczyli również nasi przedstawiciele .Oczywiście jak zwykle pogoda i wspaniała atmosfera dopisały.

 
Spływ kajakowy Prosna II
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
środa, 30 listopada 2016 08:39

Spływ kajakowy Prosna II.


Członkowie KTW ,,Szekla’’ oraz sympatycy kajakarstwa z Sycowa i okolic zaliczyli kolejny etap spływu kajakowego na rzece Prosna, tym razem na odcinku Kuźnica – Wielowieś o długości ok. 15 km . Grupa 16 osób pokonała bardzo sprawnie trasę spływu z krótką przerwą na odpoczynek .Poziom wody w rzece mimo suszy był dosyć przyzwoity. Po drodze trafiła się niewielka przeszkoda ,która urozmaiciła cały spływ .Pogoda i tym razem dopisała a na zakończenie wyprawy cała grupa zmęczona lecz zadowolona wylądowała przy grillu .

 
,, Zostań Małym Żeglarzem’’
Wpisany przez Janusz Krzywiecki   
środa, 30 listopada 2016 08:34

Zostań Małym Żeglarzem.


W dniach 30 i 31 lipca klub ,,Szekla’’ przy wsparciu MOSiR Syców zorganizował kolejne warsztaty żeglarskie na zalewie w Stradomi Wierzchniej pod nazwą ,,Zostań Małym Żeglarzem”. Jak co roku w spotkaniach tych uczestniczyły bardzo utalentowane i odważne dzieci . W tym roku szkoleniowcy zwrócili uwagę na dwie dziewczynki o tym samym imieniu Tosia 6 i 8 lat . Fantastycznie dawały sobie radę sterując optymistem . Z ogromną uwagą słuchały prowadzących zajęcia i przede wszystkim wykazały się odwagą ponieważ wiaterek jak na pierwszy raz,, troszeczkę przywiewał’’ i co najzabawniejsze, że po kilku rejsikach wcale nie miały ochoty wysiadać z łódki , tak jakoś się przykleiły. Należy podkreślić ,że dziewczynki znalazły się pierwszy raz w życiu w takiej roli . Oczywiście wszystkie dzieci, które wsiadły do łódek zasługują na pochwałę . Natomiast te ,które zrezygnowały będą miały okazję spróbować w przyszłym roku . Warto wspomnieć ,że tegoroczne warsztaty odbyły się przy udziale naszych przyjaciół z Jacht Klub ,,Orion’’ Ostrzeszów na czele z 10-letnią Alicją Akulicz -uczestniczką mistrzostw Polski, które w tym roku odbyły się na Mazurach.

 
Karatecy pod żaglami
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
środa, 30 listopada 2016 08:24

Karatecy  pod żaglami.


W dniu 26 czerwca 2016 r. na przystani KTW ,,Szekla’’ odbył się piknik żeglarski z udziałem sekcji ,,Kaminari’’Perzów prowadzonej przez instruktora karate Łukasza Lulka.Grupa 50 osób dzieci i młodzieży pod okiem naszych szkoleniowców uczestniczyła w warsztatach żeglarskich ,które obejmowały podstawy bezpieczeństwa nad wodą oraz pływanie na jachtach klasy optymist i omega . Warto podkreślić, że cała grupa to niezwykle zdyscyplinowani i pozytywni młodzi ludzie. Współpraca z taką ekipą to prawdziwa przyjemność.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 13


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla video tutorials hosting Valid XHTML and CSS.