forex trading logo

LogowanieLicznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wczoraj24
W tygodniu36
W miesiącu463
Łącznie od 01.01.2011236963

(C) Fliesenstadt
Jubileusz 10-lecia Klubu Turystyki Wodnej SZEKLA
Wpisany przez Grzegorz_Dembny   
wtorek, 24 września 2013 06:11

Ponad 80 osób było świadkami niecodziennego wydarzenia w żeglarskiej scenerii i klimacie, które stworzyli członkowie Klubu Turystyki Wodnej "SZEKLA" nad zalewem w Stradomii z okazji 10-lecia swojego klubu.


Podniesienie bandery Rzeczypospolitej Polskiej

 

Uroczystość rozpoczęto ceremonią podniesienia Bandery Rzeczypospolitej Polskiej, poczet flagowy to żeglaże jachtowi : vicekomandor Grzegorz Dembny, skarbnik klubu Andrzej Sawicki, przewodniczący komisji rewizyjnej Miroslaw Adamek oraz członek komisji rewizyjnej Adrian Trojański jako Bosman ceremoni, funkcję dowódcy ceremoni pełnił sternik morski, vicekomandor Janusz Krzywiecki.


Przywitanie gości

 

Po ceremoni podniesienia bandery, licznych gości przywitała -sternik morski Komandor Klubu Małgorzata Nawrot.

 


Gratulacje i najszczersze życzenia z okazji jubileuszu przekazali : vicestarosta Oleśnicki Sławomir Pytel, Burmistrz Miasta i Gminy Syców Sławomir Kapica, w towarzystwie Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Syców Bolesława Moniuszki. Za owocną współpracę z "SZEKLĄ" dziękował Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie Adam Hrehorowicz. W imieniu Zarządu Jach Klubu "ORION" z Ostrzeszowa radość z wieloletniej współpracy z"SZEKLĄ" wyraził Komandor Bohdan Ogrodowski życząc wszystkim członkom Klubu "SZEKLA" niezpomnianych rejsów.


Odbicie 10 szklanek


Po odbiciu 10 lat w dzwon żeglarski przez ośmiu żeglarzy, oraz przez vicestarostę Oleśnickiego i Burmistrza Sycowa wzniesiono toast i rozkrojono piękny tort w kształcie logo klubowego. Były komandor Jerzy Jarmołkowicz przedstawił rys historyczny klubu "SZEKLA".


Ceremoniał nadania wyroków dla najbardziej zasłużonych w klubie


Na koniec części oficjalnej nadeszła chwila odczytania wyroków, których treść autor Janusz Krzywiecki umieścił na tablicach ceramicznych. Jest to szczególna forma uhonorowania najbardziej zasłużonych, wieloletnich członków przez pozostałych żeglarzy bractwa "SZEKLI", Nadania wyroków "dożywotniego skazania na żagle" w imieniu wszystkich członków KTW "SZEKLA" dokonali: vicekomandorzy Krzywiecki i Dembny, wraz z Bosmanem Adrianem Trojańskim Uhonorowanymi "Skazańcami" Bractwa Żeglarskiego zostali : były Komandor klubu Jerzy Jarmołkowicz, członek honorowy klubu "SZEKLA" Henryk Gruszka, Komandor KTW "SZEKLA" Małgorzata Nawrot, oraz były Komandor klubu, obecnie kierownik wyszkolenia żeglarskiego w "SZEKLI" Włodzimierz Nawrot. Zarząd klubu dziękuje wszystkim gościom za przybycie i ciepłe słowa pod adresem KTW "SZEKLA" Syców, a swojej załodze życzy z okazji jubileuszu, jak najdłuższego sezonu żeglarskiego, wyruszenia w wymarzone rejsy, na wyśnionych jachtach. Rodzinom członków "SZEKLI" Zarząd klubu szczególnie dziękuje za ich pracę i pomoc w przygotowanie uroczystości.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla video tutorials hosting Valid XHTML and CSS.